NA PREDAJ: 5 izbový rodinný dom s 8 árovým pozemkom NOVOSTAVBA v Hrubej Borši pri golfovom ihrisku – GREEN RESORT

NA PREDAJ: 5 izbový rodinný dom s 8 árovým pozemkom NOVOSTAVBA  v Hrubej Borši pri golfovom ihrisku – GREEN RESORT

Hrubá Borša (2118)

  • Cena: 180000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame na predaj novostavbu (2013) moderného rodinného domu s veľkým pozemkom v tichej novej lokalite GREEN RESORT v Hrubej Borši. Obec je vzdialená len 5 minút od Senca a 30 minút od Bratislavy. Priamo v GREEN RESORTE je nové moderné fitness centrum, golfový klub s veľkou reštauráciou a bude tu aj menšie polyfunkčné centrum, kde sú plánované mini potraviny, kaderníctvo atď.

Rodinný dom má výmeru podlahovej plochy 120m2, má terasu, pred domom je miesto na pohodlné parkovanie pre 3 autá, na pozemku je tu možnosť výstavby dvojgaráže. Pozemok je zatrávnený a udržiavaný. Dispozícia rodinného domu: vstupná chodba, veľká obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a jedálňou (52m2), 4 spálne, kúpeľňa s wc vaňou aj sprchovým kútom a dvomi umývadlami, v dome je aj samostatná toaleta s umývadlom pre návštevy, technická miestnosť, úložný priestor na povale.

Stavebný materiál: nosný systém je postavený z oceľovej konštrukcie vrátane tepelnej a zvukovej izolácie + OSB doska + polystyrén 10cm + protiparná fólia + omietka. Okná nemeckej značky Gealan - 6 komorový systém, ktorý má výborné tepelno-izolačné vlastnosti, vysokú zvukovú izoláciu a odolnosť voči vlámaniu. Tento systém taktiež znižuje náklady na vykurovanie.

Dom je napojený na vlastnú studňu, ktorá má 2 samostatné čerpadlá (pre dom a závlahu). Je možné dom pripojiť aj na obecný vodovod. Momentálne má dom septik s vlastnou čističkou, na ulici je však aj verejná kanalizácia. Dom je napojený na plyn. Súčasťou domu je aj nadštandardné vybavenie: predpríprava na krb - komín Schiedel, kvalitný alarm s pohybovými senzormi, podlahové kúrenie, predpríprava na kamerový systém, kvalitná kuchynská linka na mieru.

VÝMERA: pozemok 804 m2, podlahová plocha domu 120 m2, terasa 18 m2

CENA: 180.000,- €

Veľkou výhodou domu je, že bol využívaný iba ako víkendové sídlo, teda nie je vybývaný, a je ako úplne nový.

Viac info na tel. č.: 0907 635 799

Táto stránka používa cookies. Viac info