NA PREDAJ: NOVOSTAVBA 2 izbového veľkého bytu blízko centra mesta, s balkónom v komplexe ONE CENTRUM

NA PREDAJ:  NOVOSTAVBA 2 izbového veľkého bytu blízko centra mesta, s  balkónom v komplexe ONE CENTRUM

Žarnova (4185)

  • Cena: 114000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, priestranný 2 izbový, presvetlený, krásny byt v novostavbe komplexu ONE centrum v Trnave. Byt má rozlohu 70,79m2, nachádza sa na štvrtom podlaží novej, modernej budovy.
Byt je svetlý a dobre orientovaný na južnú stranu. Dispozične je výborne riešený, pozostáva z veľkej vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne, samostatného WC , k bytu patrí lodžia o výmere 9,92m2. Je možné si k bytu zakúpiť vlastné parkovacie miesto v dvojposchodovej garáži.
Byty v ONE centre budú vyhotovené vo Vami zvolenom farebnom prevedení štandardu, vrátane kúpeľne, podláh a dverí. V cene bytu sú taktiež zahrnuté plastové okná a vonkajšie rolety s elektrickým ovládaním.

Nový polyfunkčný objekt ONE centrum je momentálne v štádiu výstavby, dokončenie sa predpokladá na leto/ jeseň 2019. ONE centrum je komplex s obchodnými prevádzkami na prízemí, a kanceláriami a bytmi na poschodí. Budova má oddelené súkromné vchody, jeden pre administratívu, druhý pre byty. Veľkou výhodou je, že na jednom podlaží sa nachádzajú maximálne tri byty, čo zabezpečuje značné súkromie.

Veľkým plusom sú nízke náklady v novostavbe ONE centrum, výborná poloha, blízko centra Trnavy, nemocnice a železničnej stanice.

Všetky bližšie informácie nájdete na stránke www.onecentrum.sk

VÝMERA: podlahová plocha bytu 60,87 m2, lodžia 9,92 m2

CENA: 114.000,- EUR

Pre viac informácií a obhliadky volajte na tel. č.: 0907 635 799, Ing. Lenka Lopašovská

Táto stránka používa cookies. Viac info