NA PREDAJ Jedinečný, exkluzívne riešený 5 izbový byt v centre mesta s nádychom luxusu v novostavbe Malý Paríž.

NA PREDAJ Jedinečný, exkluzívne riešený 5 izbový byt v centre mesta s nádychom luxusu v novostavbe Malý Paríž.

Hornopotočná (1261)

dohodnúť obhliadku

Ponúkame na predaj moderne zaujímavý , architektom riešený , priestranný 5 izbový byt o ploche 150m2 s 2 kúpeľňami . Jedinečný byt je situovaný na 3. a 4.podlaží s výťahom , v novostavbe Malý Paríž s vysokým štandardom priamo v centre mesta v tichej, historickej časti mesta. Dispozíciou sa tento luxusný byt dá prirovnať k rodinnému domu v centre mesta. Na prvom podlaží bytu je veľká vstupná hala z ktorej je vstup do 2 detských izieb, a do pracovne a do priestrannej obývacej izby, ktorá susedí s jedálňou a samostatnou kuchyňou .Na prvom podlaží bytu je tiež veľká kúpeľňa a samostatné WC. Na mieru vyrobeným priestranným komfortným umeleckým schodisko sa dostaneme na poschodie , kde je súkromná časť pre rodičov –romantická spálňa a vlastná kúpeľňa. Veľkolepý byt bol navrhnutý architektom a špeciálne zariadený kvalitným nábytkom na mieru tak , aby vytvoril jedinečnú atmosféru, ktorú tento byt ponúka na komfortné rodinné bývanie v centre mesta.
Byt sa predáva aj so zariadením, tak ako je na fotkách.
Nadštandardné prvky novostavby, v ktorej sa byt nachádza: tehlová stavba, betónové steny , zateplená 20 cm miner. vlnou, betónová strecha, hliníkové okná, videovrátnik , bezbariérový prístup, výťah , kvalitná dlažba na chodbách, priestranný reprezentatívny vestibul, svetlé chodby s oknami,
možnosť parkovania v podzemnej garáži.

Nadštandardné prvky bytu: kvalitné okná s elektronickými žalúziami a sieťkami , luxusné zariadenie –nábytok, špičkové elektrospotrebiče, vysoká kvalita kuchyne a predmetov v kúpeľni, nadštandardné svietidlá v celom byte a klimatizácia.

CENA: info v RK

OBHLIADKY MOŽNÉ 7 DNÍ V TÝŽDNI

Kontakt: 0903 229 119

 

Táto stránka používa cookies. Viac info