EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Luxusné bývanie alebo podnikanie pri Bratislave - 2 rodinné domy z kvalitných materiálov na veľkom 20 árovom pozemku s vyhrievaným bazénom, dvojgarážou a vínnou pivnicou.

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Luxusné bývanie alebo podnikanie pri Bratislave - 2 rodinné domy z kvalitných materiálov na veľkom 20 árovom pozemku s vyhrievaným bazénom, dvojgarážou a vínnou pivnicou.

Bernolákovo (2129)

  • Cena: 800000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť v Bernolákove, obci vzdialenej od Bratislavy len 5 km smerom na Senec. Nehnuteľnosť pozostáva z pozemku o výmere 1964 m2 na ktorom sa nachádzajú 2 samostatné rodinné domy, dvojgaráž, prístrešok pre ďalšie 2 autá, zastrešené letné sedenie s grilom, veľký vykurovaný bazén s terasou a parkovacie plochy dokopy pre až 13 áut.

Nehnuteľnosť je vhodná aj na bývanie spojené s podnikaním.

Prvý rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlažia, dispozičné riešenie je:
1. NP: veľká vstupná hala s dvomi vchodmi a schodiskom, obývacia izba, kuchyňa prepojená s jedálňou, kúpeľna s wc a vaňou, spálňa v vlastnou kúpeľňou so sprch. kútom, šatník
2. NP: 2 obytné izby (spálne), miestnosť slúžiaca ako detská herňa, kúpeľňa s wc sprch. kútom a dvojumývadlom, 2 úložné priestory využívané ako serverovňa a kotolňa.
Suterén: herňa s biliardovým stolom a sedením, vinotéka, technická miestnosť/práčovňa
Tento dom bol kolaudovaný v roku 2012, vznikol kompletnou rekonštrukciou a nadstavbou pôvodného rodinného domu. Prislúcha k nemu prístrešok pre 2 autá.

Druhý rodinný dom je 3-izbový s dvojgarážou, dispozičné riešenie:
1. NP: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchynským kútom, kúpeľňa s wc a sprch. kútom, dvojgaráž s tech. miestnosťou a skladom
2. NP: dve spálne, kúpeľňa s wc a vaňou, balkón
Rodinný dom bol postavený a skolaudovaný v roku 2013.

Oba rodinné domy majú samostatný prístup, samostatný vstup, samostatný pozemok a samostatné prívody vody, plynu aj el. energie, nehnuteľnosti sa dajú rozdeliť na 2 samostatné rodinné domy, každý s vlastným pozemkom. V oboch domoch je podlahové kúrenie kombinované s radiátormi, alarm a kamerový systém. V záhrade sa nachádza prístrešok s letným sedením a grilom, bazén ktorý je vykurovaný, prestrešený, terasa okolo bazéna je z prírodného kameňa – indický štiepaný pieskovec. Časť záhrady je zrealizovaná ako minimalistická výsadba v toskánskom štýle, časť záhrady je využitá na výsadbu ovocných stromov: marhule, jablone, hrušky, slivky. Celá výsadba spolu s trávnikom je zalievaná automatickou závlahou. Na pozemku sa nachádza aj studňa.

Pri stavbe a zariaďovaní rodinných domov boli použité vysoko kvalitné materiály a spotrebiče, ako napríklad: tehly LEIER, zateplenie 120 a 150 mm, strešná krytina BRAMAC, brány NICE ITALY, kotle BUDERUS, bazén RIVIERA POOLS, spotrebiče LIEBHERR a BOSCH atď.

CELKOVÁ VÝMERA: pozemok 1964 m2, 1. rodinný dom 365 m2, 2. rodinný dom 115 m2, dvojgaráž 58 m2.

CENA: 800.000,- €

Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na tel. č.:0903 229 119, MVDr. Jana Žáková

Táto stránka používa cookies. Viac info