NA PREDAJ: Veľký 2 izbového bytu o výmere 70m2 so vstupnou halou a veľkou loggiou v novostavbe ONE CENTRUM pri nemocnici blízko centra mesta.

NA PREDAJ: Veľký 2 izbového bytu o výmere 70m2  so vstupnou halou a veľkou loggiou v novostavbe ONE CENTRUM pri nemocnici  blízko centra mesta.

Žarnova (11B5)

  • Cena: 120000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, svetlý a veľmi veľký 2 izbový byt s veľkou loggiou a s južnou orientáciou v novostavbe ONE centrum v Trnave pri nemocnici.
Byt má celkovú rozlohu 70,69m2, nachádza sa na piatom podlaží novej, modernej budovy s vlastnou garážou pre majiteľov bytov /každý vlastník bytu si môže dokúpiť vlastné parkovacie státie za 9.600,-Eur.
Byt je svetlý a dobre orientovaný na južnú stranu, má lodžiu na ktorú je prístup aj zo spálne aj z obývacej izby. Dispozične je výborne riešený, pozostáva z veľkej vstupnej chodby/haly , obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne, samostatného WC , k bytu ( 60,87m2) patrí loggia o výmere 9,82 m2 .
Štandardné vybavenie: plávajúca podlaha , inter. dvere a zárubne, sanita, obklady , dlažby, interiérové žalúzie.

Veľkým plusom sú nízke náklady v novostavbe ONE centrum, výborná poloha, blízko centra Trnavy, nemocnice a železničnej stanice.
VÝMERA: 70m2
CENA: 120.000,- EUR
Pre viac informácií a obhliadky volajte na tel. č.: 0903 229 119, MVDr. Jana Žáková

Táto stránka používa cookies. Viac info