NA PREDAJ: NOVOSTAVBA 2 izbového bytu blízko centra mesta, s balkónom v komplexe ONE CENTRUM!

NA PREDAJ: NOVOSTAVBA 2 izbového bytu blízko centra mesta, s  balkónom v komplexe ONE CENTRUM!

Žarnova (15B5)

  • Cena: 93000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, 2 izbový apartmánový byt s balkónom v novostavbe komplexu ONE centrum v Trnave za výhodnú cenu.
Byt má celkovú rozlohu 49,62 m2, nachádza sa na piatom podlaží novej, modernej budovy.
Byt je orientovaný na západnú stranu. Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej chodby, obývacej izby spojenej s kuchyňou a východom na balkón, spálne taktiež s východom na balkón, kúpeľne s WC . K bytu ( 42,44m2) patrí balkón o výmere 5,27 m2 a komora o výmere 1,95 m2, ktorá sa nachádza na rovnakom podlaží ako byt . Je možné si k bytu zakúpiť vlastné parkovacie miesto v dvojposchodovej garáži.
Byty v ONE centre budú vyhotovené vo Vami zvolenom farebnom prevedení štandardu, vrátane kúpeľne, podláh a dverí. V cene bytu sú taktiež zahrnuté plastové okná a vonkajšie rolety s elektrickým ovládaním.

Nový polyfunkčný objekt ONE centrum je momentálne v štádiu výstavby, dokončenie sa predpokladá na zima 2019/ jar 2020. ONE centrum je komplex s obchodnými prevádzkami na prízemí, a kanceláriami a bytmi na poschodí. Budova má oddelené súkromné vchody, jeden pre administratívu, druhý pre byty. Veľkou výhodou je, že na jednom podlaží sa nachádza malé množstvo bytov, čo zabezpečuje značné súkromie.

Veľkým plusom sú nízke náklady v novostavbe ONE centrum, výborná poloha, blízko centra Trnavy, nemocnice a železničnej stanice.

Všetky bližšie informácie nájdete na stránke www.onecentrum.sk

VÝMERA: podlahová plocha bytu 42,44 m2 m2, balkón 5,27 m2, komora 1,95 m2

CENA: 93.000,- EUR

Pre viac informácií a obhliadky volajte na tel. č.: 0903 229 119, MVDr. Jana Žáková

Táto stránka používa cookies. Viac info