REZERVOVANÉ: Novostavba : Veľký, veľmi pekný, nadštandardne prevedený 6 izbový rodinný dom s krbom, garážou, pivnicou a 7 árovým pozemkom.

REZERVOVANÉ: Novostavba : Veľký, veľmi pekný,  nadštandardne prevedený 6  izbový rodinný  dom s krbom,  garážou, pivnicou  a 7 árovým pozemkom.

Ružindol (1459)

  • Cena: 189000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame na predaj veľmi pekný, veľký 6 izbový dvojpodlažný rodiný dom s 3 kúpeľňami , s krásnym schodiskom a veľkými izbami, s pivnicou a s garážou. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, veľká obývacia izba s krbom, kuchyňa s jedálňou a vstupom do záhrady, izba s kúpeľnou. Na poschodí sa nachádza veľká spálňa s vlastnou kúpeľnou a šatníkom , dve detské izby s veľkou kúpeľnou s vaňou a sprchovým kútom a veľká pracovňa. V suterénu sa nachádza technická miestnosť
a sklad, komora. Dominantou domu je krásne točité schodisko. Výmera podlahovej plochy domu je 330m2.Výmera pozemku je 695m2.Dom je podpivničený a má garáž s priamym vstupom do domu. Pozemok je oplotený s predprípravou na veľký bazén v záhrade a jazierko pred domom.

Výmera: 330 m2 dom , pozemok 695 m2

Cena: 189.000,-EUR

Viac informácií na tel.č.: 0903 229 119, MVDr. Jana Žáková

Táto stránka používa cookies. Viac info