REZERVOVANÉ: na predaj kvalitná NOVOSTAVBA 4 izbového rodinného domu v Hrnčiarovciach nad Parnou, necelý 1km od Trnavy!

REZERVOVANÉ: na predaj kvalitná NOVOSTAVBA 4 izbového  rodinného domu v Hrnčiarovciach nad Parnou, necelý 1km od Trnavy!

Hrnčiarovce nad Parnou (4275)

  • Cena: 176300 €
dohodnúť obhliadku

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hrnčiarovce nad Parnou, necelý 1 km od Trnavy. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o výmere 403 m2, v novo vybudovanej ulici, na začiatku obce.
Dom má výmeru interiéru 102 m2, terasa má rozlohu 35 m2.
Dispozične je dom veľmi dobre usporiadaný, a skladá sa zo vstupnej chodby s priestorom na šatník, troch samostatných izieb, dve detské izby sú orientované na západ, spálňa s východom na terasu na východ, a z priestrannej a krásne presvetlenej obývacej izby spojenej s kuchyňou.
Z obývacej izby sú dva východy na terasu a záhradu. Pri kuchyni sa nachádza špajza. Z chodby so svetlíkom je vstup do izieb, do kúpeľne, samostatného WC a technickej miestnosti.

Dom je postavený z kvalitných materiálov- z tehly Britterm, zateplený je 15 cm polystyrénom. Strecha je plochá, odborne vyhotovená, zateplená so 40 cm polystyrénom a hydroizolačnou fóliou fatrafol. Kúrenie v dome je elektrické podlahové, okná sedem komorové, plastové značky Rehau Synego. V cene domu je zahrnutý boiler na ohrev TÚV, biela maľovka, vydláždená terasa. V každej izbe sa nachádza digitálny termostat na reguláciu teploty.

Dom je napojený na inžinierske siete, elektrina, voda, kanalizácia, skolaudovaný bude v novembri 2019.

Cena: 176.300,- EUR

VÝMERA: dom 102 m2, terasa 35 m2, pozemok 403 m2.

Pre viac informácií a obhliadky volajte na tel. č.: 0907 635 799, Ing. Lenka Lopašovská

Táto stránka používa cookies. Viac info