NA PREDAJ: Exkluzívna ponuka: Jedinečný , kompletne zariadený 3 izbový byt s krásnym výhľadom na mesto v jednej z najkvalitnejších novostavieb „Malý Paríž“

NA PREDAJ: Exkluzívna ponuka: Jedinečný , kompletne zariadený  3 izbový byt s krásnym výhľadom na mesto v jednej z najkvalitnejších  novostavieb „Malý Paríž“

Hornopotočná (1532)

  • Cena: 205000 €
dohodnúť obhliadku

Na predaj je jedinečný , veľmi pekný, kompletne zariadený 3 izbový byt o výmere 80m2 na 3.podlaží v jednej z najkvalitnejších novostavieb Malý Paríž, nachádzajúci sa na Hornopotočnej ulici priamo v centre mesta. Byt má jedinečnú dispozíciu a nádherný výhľad na celé mesto a na dominantu Trnavy - Katedrálu.
Byt má veľké hliníkové okná, ale aj kvalitné drevené strešné okná , plávajúcu podlahu, talianskej dlažby a sanitu v kúpeľni , ktorá je s oknom, viditeľný ,priznaný, pravý drevený krov, 9 bodové bezpečnostné dvere, termostat s regulátorom kúrenia, len 2 byty na poschodí.
Tento byt splní aj požiadavky náročného zákazníka na tiché a komfortné bývanie, keďže byt je vsunutý do tichej časti átria a zároveň je byt veľmi presvetlený a dobre orientovaný na južnú svetovú stranu.

VÝMERA: 80 m2

CENA: 205.000,-Eur

Viac informácií na tel.č.: 0903229119-Jana Žáková

Táto stránka používa cookies. Viac info