Penzión Panoráma v Trnave na PREDAJ

Penzión Panoráma v Trnave na PREDAJ

Trnava (4266)

  • Cena: 880000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame Vám na predaj budovu fungujúceho penziónu pri centre Trnavy, s veľkým vlastným parkoviskom pre 22 áut, a pozemkom s rozlohou vyše 15 árov.
Penzión Panoráma sa nachádza blízko City Arény, Billy, zimného a futbalového štadióna, centrum mesta a pešia zóna je vzdialená 10 minút peši.
Budova penziónu je dvojpodlažná, plus suterén. Dokopy sa skladá z cca 1100 m2.
Na prvom podlaží o veľkej rozlohe cca 440 m2 sa nachádza vstupná chodba, kaviareň, kuchyňa, dve izby, toalety, priestranné Retro múzeum. Taktiež sa na tomto podlaží využívalo Wellness centrum s vírivou vaňou, saunami a masážami. Terasa s krásnym výhľadom na Trnavu bola pristavovaná pred 5 rokmi.
Druhé podlažie taktiež s rozlohou 440 m2 je plne využité na ubytovanie hostí, nachádza sa tu 10 priestranných klimatizovaných izieb. Niektoré majú vírivú vaňu, iné balkón.
Suterén sa využíva na práčovňu a sušiareň, k dispozícii je veľká sála. Rozlohu má cca 220 m2.
Nehnuteľnosť má veľký potenciál, vďaka jej výbornej polohe, krásnemu výhľadu, vlastnému parkovaniu, rozlohe budovy aj pozemku. Dá sa využiť na Zdravotné centrum, Dom seniorov, Wellness centrum, rekreačné centrum, sídlo vlastnej firmy. Nový majiteľ môže samozrejme pokračovať v zabehnutej prevádzke s možnosťou prerobenia Penziónu podľa vlastných predstáv, dotvorenia priestrannej reštaurácie na usporiadanie akcií, svadieb, osláv, konferencií.

Penzión Panoráma privítal v lete 2019 výnimočného hosťa, významného športovca Petra Sagana s jeho celým tímom BORA, ktorým poskytol príjemné ubytovanie.

Cena: 880.000,- EUR vrátane DPH

VÝMERA: 1100 m2 dom, 1550 m2 pozemok

Pre viac informácií a obhliadky volajte na tel. č.: 0903 229 119

Táto stránka používa cookies. Viac info