TOP NA PREDAJ: Rodinný dom v tichej ulici obce Hrnčiarovce nad Parnou s garážou na pozemku s výmerou 760 m2

TOP NA PREDAJ: Rodinný dom v tichej ulici obce Hrnčiarovce nad Parnou s garážou na pozemku s výmerou 760 m2

Hrnčiarovce nad Parnou (9024)

  • Cena: 189000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej ulici obce Hrnčiarovce nad Parnou. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ( materská škola, základná škola, obchod a služby, pošta, športoviská ), veľkou výhodou je aj prímestská doprava z mesta Trnava. Vzdialenosť z obce do mesta Trnava je asi 2-3 minúty autom.

Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou 760 m2. Úžitková plocha domu je 180 m2. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Dom využíva dve obytné podlažia dispozične vyriešené ako denná časť domu (prízemie) a nočná časť domu (poschodie).

Na prízemí je dispozične dom riešený ako: vstupná chodba s hosťovským WC a s prechodným vstupom do garáže (garáž je pripojená priamo k domu a je priechodná až do záhradnej časti domu), vstup do suterénu (podpivničená časť domu), jedálenská časť, kuchyňa, veľká obývacia miestnosť s prechodom na krytú terasu a záhradu.

Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, šatník, kúpeľňa s vaňou a WC a 2 balkóny z prednej a zadnej časti domu.

Celý rodinný dom je podpivničený, v tejto časti sa nachádza technická miestnosť s plynovým kotlom (zabezpečuje ohrev vody), dielnička, práčovňa a komora.

Záhradná časť pozemku využíva vlastnú studňu. V záhradnej časti je krytá terasa, jazierko, okrasné dreviny a rastliny, na záhrade je záhradný domček na náradie. Zadná časť záhrady tvorí ovocný sad.

Cena: 189.000,-EUR

Potrebujete pomoc s riešením hypotekárneho úveru?
Náš hypotekárny poradca Vám rád pomôže s najlepšou alternatívou pre Vás.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku na tel.č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

Táto stránka používa cookies. Viac info