REZERVOVANÉ: Rodinný dom obci Vlčkovce s dvomi garážami a murovaným bazénom na pozemku s výmerou cez 700 m2

REZERVOVANÉ: Rodinný dom obci Vlčkovce s dvomi garážami a murovaným bazénom na pozemku s výmerou cez 700 m2

Vlčkovce (9025)

dohodnúť obhliadku

Ponúkame Vám na predaj veľký rodinný dom v obci Vlčkovce s murovaným bazénom, terasou a dvomi garážami. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť ( materská škola, základná škola, obchod a služby, pošta, športoviská ). Obec Vlčkovce má výborné napojenie na diaľnicu D1. Vzdialenosť z obce Vlčkovce do mesta Trnava je asi 5-7 minút autom.

Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou 711 m2. Úžitková plocha domu je cca. 150 m2. Rodinný dom je napojený na kanalizáciu, plyn a elektriku, internet Telecom, 2x satelitný príjmač, možné je napojenie na verejný vodovod, ktorého prípojka sa nachádza v predzáhradke rodinného domu. Dom využíva studničnú vodu, ktorá je filtrovaná a čistená cez domácu vodáreň umiestnenú v pivničnej časti domu. Rekonštrukciou prešla rovná strecha rodinného domu zhruba pred 5-mi rokmi, vymieňali sa aj plastové okná zo zadnej časti domu, spredu domu sú okná drevené. Energie na chod domácnosti sú do 200€ /mes.

Využíva dve obytné podlažia s dispozičným riešením nasledovne:
1. Prízemie:
- vstupná chodba s WC a prechodom do predsiene, v predsieni je predpríprava na krb alebo krbové kachle
- kuchyňa s jedálňou a špajzou (kuchynská linka so všetkými spotrebičmi vo veku do 10 rokov), spálňa, detská izba, priestranná kúpeľňa s vaňou (vo veku do 10 rokov) a veľká obývacia miestnosť s výstupom na balkón
2. Suterén:
- veľká hosťovská izba, kúpeľňa so sprchou, práčovňa s výstupom na terasu za domom, technická miestnosť s novým plynovým kotlom (zabezpečuje kúrenie a ohrev vody v dome) a s vodárňou na filtrovanie studničnej vody, vstup do priestrannej garáže

Vedľa domu sa nachádza druhá veľká garáž s montážnou jamou. V garáži sa nachádza napojenie na kanalizáciu a táto garáž je vykurovaná.

Záhradná časť pozemku využíva taktiež vlastnú studňu určenú na polievanie a napúšťanie veľkého murovaného bazénu s filtráciou. V záhradnej časti je aj krytá terasa, okrasné dreviny a rastliny. Zadná časť záhrady tvorí kúsok vyhradený pre záhradkárske pestovanie plodín.

Cena: Dohodou

Potrebujete pomoc s riešením hypotekárneho úveru?
Náš hypotekárny poradca Vám rád pomôže s najlepšou alternatívou pre Vás.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku na tel.č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

 

Táto stránka používa cookies. Viac info