NA PREDAJ: Veľký 3 izbový byt výmere 91 m2 v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou v prestížnej novostavbe Malý Paríž priamo v centre mesta.

NA PREDAJ:  Veľký 3 izbový byt   výmere 91 m2 v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou v  prestížnej novostavbe Malý Paríž priamo v centre mesta.

Hornopotočná ul. (1667)

  • Cena: 199000 €
dohodnúť obhliadku

Hľadáte veľký 3 izbový byt s 2 kúpeľňami ihneď k nasťahovaniu vo výnimočnom vyhotovení s kuchynskou linkou priamo v centre mesta a s bezproblémovým parkovaním v podzemnej garáži?

Realitná kancelária MAXIS REAL ponúka na predaj veľké prémiové byty v novostavbe Malý Paríž. Bytový dom je umiestnený na Hornopotočnej ulici v tesnej blízkosti hradieb , slávneho Univerzitného kostola a Trnavského Aquaparku, oddychového parku Bela IV. a len pár krokov od Trojičného námestia.

Stavba Malý Paríž je tehlová a vyznačuje sa výnimočnou kvalitou , pod ktorú sa podpísal zahraničný developer s nadštandardnými prvkami ( betónové priečky medzi bytmi, núdzové osvetlenie , videovrátnik , zabudovaná predpríprava na klimatizáciu, betónová strešná krytina, priznaný drevený krov v bielej farbe, vysoké stropy, elektrina vedená v chráničkách, hliníkové okná a posuvné balkónové dvere, gresová dlažba na chodbách, bezpečnostný alarm v kúpeľni, optický internet a zásuvka na TV v každej izbe, presvetlené chodby, spoločné terasy, veľké členité chodby, ktoré zaručujú vlastníkom bytov súkromie, komfortné priame prepojenie bytov a podzemnej garáže výťahom ).

Ponúkaný byt má originálne prevedenie, má obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou , 2 veľké štýlové podkrovné spálne , 2 kúpeľne a komoru.

V štandardnom vybavení je kuchynská linka , interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažby, obklady, drevené schodisko do druhého podlažia bytu , sanita , obklady.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť kúpy tohto prestížneho bytu a dohodnite si obhliadku bytu ešte dnes.

Info : MVDr.Jana Žáková kontakt : 0903 229 119

Výmera : 91 m2

Cena : 199.000,-EUR

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA BYTU

 

odkaz

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info