NA PREDAJ : Jedinečný a výnimočný 5 izbový byt o výmere 122 m2 v nadštandardnom prevedení v prestížnej novostavbe Malý Paríž priamo v centre mesta.

NA PREDAJ : Jedinečný a výnimočný 5 izbový byt  o výmere 122 m2 v nadštandardnom prevedení v   prestížnej novostavbe Malý Paríž priamo v centre mesta.

Hornopotočná ul. (1666)

  • Cena: 260000 €
dohodnúť obhliadku

Hľadáte jedinečný veľkometrážny, komfortný byt priamo v centre mesta v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou a bezproblémovým parkovaním v podzemnej garáži?

Realitná kancelária MAXIS REAL ponúka na predaj veľké prémiové byty v novostavbe Malý Paríž. Bytový dom je umiestnený na Hornopotočnej ulici v tesnej blízkosti hradieb , slávneho Univerzitného kostola a Trnavského Aquaparku, oddychového parku Bela IV. a len pár krokov od Trojičného námestia.

Stavba Malý Paríž je tehlová a vyznačuje sa výnimočnou kvalitou , pod ktorú sa podpísal zahraničný developer s nadštandardnými prvkami ( betónové priečky medzi bytmi, núdzové osvetlenie , videovrátnik , zabudovaná predpríprava na klimatizáciu, betónová strešná krytina, priznaný drevený krov v bielej farbe, vysoké stropy, elektrina vedená v chráničkách, hliníkové okná a posuvné balkónové dvere, gresová dlažba na chodbách, bezpečnostný alarm v kúpeľni, optický internet a zásuvka na TV v každej izbe, presvetlené chodby, spoločné terasy, veľké členité chodby, ktoré zaručujú vlastníkom bytov súkromie, komfortné priame prepojenie bytov a podzemnej garáže výťahom ).

Ponúkaný byt má originálne prevedenie , štýlovú podkrovnú časť nad celým bytom. Byt má chodbu , oddelenú kuchyňu , veľkú obývaciu izbu , 3 spálne , 1 veľkú podkrovnú izbu, presvetlenú kúpeľňu so sprchovým kútom a vaňou , WC, bidet, balkón.

V štandardnom vybavení je kuchynská linka , interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažby, obklady, drevené schodisko do druhého podlažia bytu , sanita , obklady.
Byt má balkón.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť kúpy tohto prestížneho bytu a dohodnite si obhliadku bytu ešte dnes.

Info : MVDr.Jana Žáková kontakt : 0903 229 119

Výmera : 122 m2 + 2,66 m2 balkón

Cena : 260.000,-EUR

 

 VIRTUÁLNA PREHLIADKA BYTU 

odkaz

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info