REZERVOVANÉ: Jedinečný, štýlový a originálny 4 izbový byt o výmere 127 m2 s bezproblémovým parkovaním v prestížnej novostavbe Malý Paríž priamo v centre mesta.

REZERVOVANÉ: Jedinečný,  štýlový a originálny 4 izbový byt  o výmere 127  m2  s bezproblémovým parkovaním v  prestížnej novostavbe  Malý Paríž priamo v centre mesta.

Hornopotočná ul. (1663)

  • Cena: 259000 €
dohodnúť obhliadku

Chceli by ste bývať priamo v centre mesta v prestížnej novostavbe s výnimočnou atmosférou v originálnom prevedení?

Realitná kancelária MAXIS REAL ponúka na predaj veľkometrážne prémiové byty v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou a bezproblémovým parkovaním v podzemnej garáži. Novostavba Malý Paríž je umiestnená na Hornopotočnej ulici v tesnej blízkosti hradieb , slávneho Univerzitného kostola a Trnavského Aquaparku, oddychového parku Béla IV. a len pár krokov od Trojičného námestia.

Bytový dom Malý Paríž je tehlový bytový dom vyznačujúcimi sa výnimočnou kvalitou stavby, pod ktorú sa podpísal zahraničný developer s nadštandardnými prvkami ( betónové priečky medzi bytmi, núdzové osvetlenie , videovrátnik , zabudovaná predpríprava na klimatizáciu, betónová strešná krytina, priznaný drevený krov v bielej farbe, vysoké stropy, elektrina vedená v chráničkách, hliníkové okná a posuvné balkónové dvere, gresová dlažba na chodbách, bezpečnostný alarm v kúpeľni, optický internet a zásuvka na TV v každej izbe, presvetlené chodby, spoločné terasy, veľké členité chodby, ktoré zaručujú vlastníkom bytov súkromie, komfortné priame prepojenie bytov a podzemnej garáže výťahom ).

Ponúkaný byt má vstupnú chodbu , oddelenú presvetlenú kuchyňu, veľkú obývaciu izbu , 2 spálne , veľkú podkrovnú izbu nad celým bytom, kúpeľňu , 2 WC, bidet, balkón.

V štandardnom vybavení je kuchynská linka , interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažby, obklady, drevené schodisko do druhého podlažia bytu , sanita , obklady.

Byt má balkón a pivnicu.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť kúpy tohto prestížneho bytu a dohodnite si obhliadku bytu ešte dnes.

Info : MVDr.Jana Žáková kontakt : 0903 229 119

Výmera : 137 m2 + balkón 2,66 m2 + 1,64 m2 pivnica

Cena : 259.000,-EUR

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info