REZERVOVANÉ: Prestížny veľký 4 izbový byt o výmere 118 m2 s výnimočnou atmosférou a s najkrajším výhľadom priamo v centre mesta v novostavbe Malý Paríž.

REZERVOVANÉ: Prestížny veľký 4 izbový byt  o výmere 118 m2  s  výnimočnou atmosférou a s najkrajším výhľadom priamo v centre mesta v  novostavbe Malý Paríž.

Hornopotočná ul. (1662)

  • Cena: 270000 €
dohodnúť obhliadku

Chceli by ste bývať priamo v centre mesta v prestížnej novostavbe s výnimočnou atmosférou a s najkrajším výhľadom?

Realitná kancelária MAXIS REAL ponúka na predaj veľkometrážne prémiové byty v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou a bezproblémovým parkovaním v podzemnej garáži. Novostavba Malý Paríž je umiestnená na Hornopotočnej ulici v tesnej blízkosti hradieb , slávneho Univerzitného kostola a Trnavského Aquaparku, oddychového parku Béla IV. a len pár krokov od Trojičného námestia.

Bytový dom Malý Paríž je tehlový bytový dom vyznačujúcimi sa výnimočnou kvalitou stavby, pod ktorú sa podpísal zahraničný developer s nadštandardnými prvkami ( betónové priečky medzi bytmi, núdzové osvetlenie , videovrátnik , zabudovaná predpríprava na klimatizáciu, betónová strešná krytina, priznaný drevený krov v bielej farbe, vysoké stropy, elektrina vedená v chráničkách, hliníkové okná a posuvné balkónové dvere, gresová dlažba na chodbách, bezpečnostný alarm v kúpeľni, optický internet a zásuvka na TV v každej izbe, presvetlené chodby, spoločné terasy, veľké členité chodby, ktoré zaručujú vlastníkom bytov súkromie, komfortné priame prepojenie bytov a podzemnej garáže výťahom ).

Ponúkaný byt má chodbu , oddelenú kuchyňu od obývacej izby, 3 spálne , 2 kúpeľne ( jednu s vaňou a jednu so sprchovým kútom) , 3 WC, bidet, balkón s neskutočne krásnym výhľadom na Trnavskú katedrálu a ďalšie kostolíky.

V štandardnom vybavení je kuchynská linka , interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažby, obklady, drevené schodisko do druhého podlažia bytu , sanita , obklady.

Byt má balkón a pivnicu.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť kúpy tohto prestížneho bytu a dohodnite si obhliadku bytu ešte dnes.

Info : MVDr.Jana Žáková kontakt : 0903 229 119

Výmera : 118 m2 + balkón 2,86 m2 + 1,64 m2 pivnica

Cena : 270.000,-EUR

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA BYTU

 

odkaz

 

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info