REZERVOVANÉ: Jedinečný, štýlový a originálny 4 izbový byt o výmere 127 m2 s bezproblémovým parkovaním v prestížnej novostavbe Malý Paríž priamo v centre mesta.

REZERVOVANÉ: Jedinečný,  štýlový a originálny 4 izbový byt  o výmere 127  m2  s bezproblémovým parkovaním v  prestížnej novostavbe  Malý Paríž priamo v centre mesta.

Hornopotočná (1665)

  • Cena: 230000 €
dohodnúť obhliadku

Hľadáte originálny, štýlový veľkometrážny byt priamo v centre mesta v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou a bezproblémovým parkovaním v podzemnej garáži?

Realitná kancelária MAXIS REAL ponúka na predaj veľké prémiové byty v novostavbe Malý Paríž. Bytový dom je umiestnený na Hornopotočnej ulici v tesnej blízkosti hradieb , slávneho Univerzitného kostola a Trnavského Aquaparku, oddychového parku Béla IV. a len pár krokov od Trojičného námestia.

Stavba Malý Paríž je tehlová a vyznačuje sa výnimočnou kvalitou , pod ktorú sa podpísal zahraničný developer s nadštandardnými prvkami - betónové priečky medzi bytmi, núdzové osvetlenie , videovrátnik , zabudovaná predpríprava na klimatizáciu, betónová strešná krytina, priznaný drevený krov v bielej farbe, vysoké stropy, elektrina vedená v chráničkách, hliníkové okná a posuvné balkónové dvere, gresová dlažba na chodbách, bezpečnostný alarm v kúpeľni, optický internet a zásuvka na TV v každej izbe, presvetlené chodby, spoločné terasy, veľké členité chodby, ktoré zaručujú vlastníkom bytov súkromie, komfortné priame prepojenie bytov a podzemnej garáže výťahom.

Ponúkaný byt má originálne prevedenie , štýlovú podkrovnú časť nad celým bytom. Byt má chodbu , kuchyňu, obývaciu izbu , 2 spálne , veľkú podkrovnú izbu nad celým bytom, kúpeľňu , WC, bidet.
V štandardnom vybavení je kuchynská linka , interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažby, obklady, drevené schodisko do druhého podlažia bytu , sanita , obklady.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť kúpy tohto prestížneho bytu a dohodnite si obhliadku bytu ešte dnes.

Info : MVDr. Jana Žáková kontakt : 0903 229 119

Výmera : 127 m2

Cena : 230.000,-EUR

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info