NA PREDAJ : Originálny, štýlový a jedinečný veľký 4 izbový byt o výmere 140 m2 v prestížnej novostavbe Malý Paríž priamo v centre mesta.

NA PREDAJ : Originálny, štýlový a jedinečný veľký 4 izbový byt  o výmere 140 m2 v prestížnej novostavbe  Malý Paríž priamo v centre mesta.

Hornopotočná ul. (1664)

  • Cena: 249000 €
dohodnúť obhliadku

Hľadáte veľký byt ? Chcete bývať priamo v centre mesta? Pracujete z domu alebo len chcete mať pre seba dostatok miesta a cítiť sa komfortne?

Realitná kancelária MAXIS REAL ponúka na predaj veľkometrážne prémiové byty v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou a bezproblémovým parkovaním v podzemnej garáži. Novostavba Malý Paríž je umiestnená na Hornopotočnej ulici v tesnej blízkosti hradieb , slávneho Univerzitného kostola a Trnavského Aquaparku, oddychového parku Béla IV. a len pár krokov od Trojičného námestia.

Bytový dom Malý Paríž je tehlový bytový dom vyznačujúcimi sa výnimočnou kvalitou stavby, pod ktorú sa podpísal zahraničný developer s nadštandardnými prvkami ( betónové priečky medzi bytmi, núdzové osvetlenie , videovrátnik , zabudovaná predpríprava na klimatizáciu, betónová strešná krytina, priznaný drevený krov v bielej farbe, vysoké stropy, elektrina vedená v chráničkách, hliníkové okná a posuvné balkónové dvere, gresová dlažba na chodbách, bezpečnostný alarm v kúpeľni, optický internet a zásuvka na TV v každej izbe, presvetlené chodby, spoločné terasy, veľké členité chodby, ktoré zaručujú vlastníkom bytov súkromie, komfortné priame prepojenie bytov a podzemnej garáže výťahom ).

Ponúkaný byt má originálne prevedenie , štýlovú podkrovnú časť a pohodlné drevené schodisko spojujúce spodnú a hornú časť bytu. Byt má vstupnú chodbu , kuchyňu, veľkú obývaciu izbu , 2 spálne , veľkú podkrovnú izbu nad celým bytom, kúpeľňu , WC, bidet.
V štandardnom vybavení je kuchynská linka , interiérové dvere a zárubne, plávajúca podlaha, dlažby, obklady, drevené schodisko do druhého podlažia bytu , sanita , obklady.

Byt má pivnicu.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť kúpy tohto prestížneho bytu a dohodnite si obhliadku bytu ešte dnes.

Info : MVDr.Jana Žáková kontakt : 0903 229 119

Výmera : 140 m2 + 2 m2 pivnica

Cena : 249.000,-EUR

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info