REZERVOVANÉ: Veľký 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s výmerou až 49,91m2 a balkónom 3m2 na Družbe v Trnave

REZERVOVANÉ: Veľký 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s výmerou až 49,91m2 a balkónom 3m2 na Družbe v Trnave

T. Tekela (9034)

  • Cena: 97000 €
dohodnúť obhliadku

Ponúkame Vám na predaj veľký 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na ulici Teodora Tekela v Trnave s dobrou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Byt sa nachádza na 10. poschodí z 13. poschodí. Orientácia bytu je juho-západ. Z časti byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a to vo vstupnej chodbe, šatníku, kde sa menila kompletne elektroinštalácia vrátane nových poistiek, rožné steny bytu v obývacej miestnosti a kuchyni sú odizolované pomocou sadrokartónu. Okno v obývačke má dodatočne prirobené vonkajšie elektricky ovládané žalúzie. Byt má nové bezpečnostné 12-bodové dvere od spoločnosti ADLO. V byte boli pred 2 rokmi menené radiátory. Kúpeľňa, WC a kuchyňa sú v pôvodnom stave.

Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby s veľkým šatníkom, zo samostatnej kúpeľne a samostatného WC, ďalej veľká obývacia izba a priestranná kuchyňa s jedálenským stolom a výstupom na balkón. Celková výmera bytu je 49,91m2 + balkón s výmerou 3m2. Byt sa predáva čiastočne zariadený a je to vecou dohody. Náklady na byt sú približne 110,-€/mesiac. ProWider bytového domu je UPC. K bytu prislúcha latková pivnica s výmerou 1m2.

Bytový dom prešiel rekonštrukciou. Vstup do bytového domu je bezbariérový, ako aj prístup k bytu. V bytovom dome sa nachádzajú dva nové výťahy: 1x nákladný a 1x osobný. Vnútorný priestor bytového domu je monitorovaný kamerovým systémom.
Parkovanie je bezproblémové priamo v okolí bytového domu.

Byt je vhodný na investíciu ale aj na vlastné bývanie.
Pôdorys bytu nájdete v galérii s fotografiami.

Byt je kúpou ihneď voľný.
Cena bytu: 97.000,-€

Potrebujete pomoc s riešením hypotekárneho úveru?
Radi Vám pomôže s najlepšou alternatívou pre Vás.
Cena je vrátane právneho servisu a realitného poradenstva.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku bytu na tel.č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

Táto stránka používa cookies. Viac info