NA PRENÁJOM: Luxusné, reprezentatívne priestory v centre Trnavy s výmerou 127 m2

NA PRENÁJOM: Luxusné, reprezentatívne priestory v centre Trnavy s  výmerou 127 m2

Centrum (7058)

  • Cena: 2830 €
  • Cena za mernú jednotku: 2830 € / mesiac
dohodnúť obhliadku

Ponúkame Vám na prenájom luxusný, kompletne zrekonštruovaný (v roku 2020) reprezentatívny priestor priamo v centre mesta Trnavy s veľkou výmerou 127 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí budovy s veľkou terasou. Priestor má zhotovenú prípravu na samostatnú kuchyňu, priestor taktiež disponuje dvoma samostatnými toaletami a kúpeľnou s toaletou. Je rozdelený na samostatné, ale priechodné miestnosti. Vyhotovenie v modernom štandarde so zachovaním meštianskeho nádychu. Priestor využíva plynový kotol na podlahové kúrenie ovládateľné termostatom priamo v kancelárii. K dispozícii samostatné energetické merače (kúrenie-plyn, elektrika, vodu, optika od SWAN s možnosťou rozšírenia rýchlosti podľa potrieb).

Spoločné priestory budovy sú pod kamerovým systémom. Ponúkaný priestor disponuje s vlastným alarmom, ktorý má svoj špecifický kód.

Vzhľadom na lokalitu a reprezentatívnosť priestorov je vhodný pre notárov, právnické a advokátske kancelárie, finančný sektor, luxusné predajne, galérie či zdravotnícke prevádzky. K priestoru prislúcha parkovacie miesto v areály budovy.

CENA: 2.830,- € + energie +DPH

Neváhajte a dohodnite si obhliadku priestoru na tel. č.:
0903 474 503, Mgr. Alexandra Lehutová

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info