TOP NA PREDAJ: Rodinný dom obci Dobrá Voda s veľkou garážou so zastrešeným sedením na veľkom pozemku s výmerou 966 m2

TOP NA PREDAJ: Rodinný dom obci Dobrá Voda s veľkou garážou so zastrešeným sedením na veľkom pozemku s výmerou 966 m2

Dobrá Voda (9046)

  • Cena: 135000 €
dohodnúť obhliadku

Chcete bývať v krásnom prostredí obklopený prírodou, pamiatkami v srdci Malých Karpát? Tak potom je táto ponuka určená práve pre Vás.

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom so zastavanou plochou 176 m2 v obci Dobrá Voda s veľkým rovinatým pozemkom o výmere 966 m2, prestrešenou terasou, tromi vzájomne prepojenými priestrannými garážami. Obec ponúka dobrú občiansku vybavenosť (materská škola, základná škola, obchod a služby, pošta, športoviská a kúpalisko, turistické možnosti, pamiatky). Vzdialenosť z obce Dobrá Voda do krajského mesta Trnava je asi 28km.

Rodinný dom je postavený na pozemku s rozlohou 966 m2. Dom je postavený z pálenej tehly. Zastavaná plocha domu je 176 m2. Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, plyn, verejný vodovod, kanalizácia).

V prípade záujmu je možné rodinný dom využiť aj ako investičnú príležitosť a spojiť tak bývanie s podnikaním v gastro oblasti. Dom má vlastný bar s barovým pultom a priestranným vonkajším a vnútorným sedením. Pri tomto zámere je možné poskytnúť kompletný projekt na realizáciu gastro prevádzky.

Cena: 135.000,-EUR

Potrebujete pomoc s riešením hypotekárneho úveru?
Náš hypotekárny poradca Vám rád pomôže s najlepšou alternatívou pre Vás.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku na tel.č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

 

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Táto stránka používa cookies. Viac info