NA PRENÁJOM: Prevádzkovo-skladový priestor 1.220 m2 s nákladnými výťahmi v Trnave

NA PRENÁJOM: Prevádzkovo-skladový priestor 1.220 m2 s nákladnými výťahmi v Trnave

(9138) Priemyselná

dohodnúť obhliadku

Ak máte záujem o priestranný prevádzkový alebo výrobný priestor v Trnave so skladovacou časťou tak v tom prípade je táto ponuka určená práve pre Vás.

Na prenájom ponúkame priestor s výmerou 1.220m2 + 43m2 zdieľaná nakladacia rampa pre jednu ďalšiu prevádzku. Priestor sa nachádza na I.NP budovy, pre naskladnenie tovaru alebo potrebných komponentov pre Vašu prevádzku slúžia dva nákladné výťahy. Priestor má všetky merače samostatné.
Dispozične je priestor delený nasledovne:
Vstupné dvere do budovy, schodisko na I.NP, vstup do priestoru, otvorená výrobná alebo prevádzková časť priestoru, zázemie pre zamestnancov, WC dámy a WC páni, oddelená skladová časť priestoru sadrokartónovou stenou, technická miestnosť s rozvodovou skriňou.
Pre naskladňovanie slúži rampa s dvoma nákladnými výťahmi, ktoré sa využívajú pre naskladňovanie dvoch prevádzok.
Pre informáciu pre Vás alebo Vašich zamestnancov sa nachádza v areály bufet a pred vchodom do objektu sa nachádza zástavka MHD.

Náklady na užívanie:
Služby spojené s obvyklým užívaním nebytového priestoru zahŕňajú najmä nasledovné služby: elektrická energia, voda (vodné, stočné, zrážková voda), tepelná pohoda, poistenie nehnuteľnosti, údržba prístupových komunikácií, daň z nehnuteľnosti, správa kamerového systému, správa budovy a areálu, náklady na užívanie OST, opravy a revízie vonkajšieho osvetlenia, odvoz smetí, upratovanie a užívanie spoločných priestorov a iné (služby sa upravujú podľa charakteru priestoru).

Niečo o objekte:
Objekt je zabezpečený kamerovým systémom, každá hala je vybavená samostatným elektrickým zabezpečovacím systémom, vlastným meraním spotreby elektrickej energie a vody. Hala má oceľový nosný skelet, je opláštená sendvičovým panelom s minerálnym jadrom, strešný plášť je skladaný 300mm tepelná izolácia, hydroizolácia strechy je PVC fólia, podlaha je betónová so vsypom.

CENA:
dohodou

Neváhajte a dohodnite si obhliadku na tel.č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti