Referencie

Bc. Radovan Lehuta

Licencovaný realitný maklér
tel.: 0903 469 745
mail.: lehuta@maxisreal.sk

Referencie:

 

,, Veľmi spokojní. Pán Lehuta nám našiel presne kupcu, akého sme hľadali. Pán Lehuta bol veľmi nápomocný so všetkým vybavovaním, dobre sa s ním komunikovalo, flexibilný a pokaždej stránke profesionálny. Ešte raz ďakujeme."

Andrej B.

 

,, O vašej realitke sme sa dozvedeli od známej. Od začiatku sme komunikovali s pánom Lehutom a bol vždy veľmi milý či už do telefónu alebo pri komunikácii cez email alebo osobne. Boli sme veľmi spokojní a čistým svedomím môžeme vašu realitku len odporučiť. Máte mladý a dynamicky team s profesionálnym prístupom. Ďakujeme a tešíme sa do budúcna na spoluprácu. Prajeme nech sa Vám darí, nech ste zdraví a aby ste plnili ľuďom sny o dobrom bývaní."

Pavol K.

 

,,S touto realitnou kanceláriou, jej zamestnancami a službami som bol veľmi spokojný. Prijemný kolektív, super komunikácia a veľká ochota v čomkoľvek. Takže za mňa 10 z 10 a určite vrelo odporúčam všetkým."

Michal G.

 

,, Som veľmi spokojná aj priateľ. Perfektný prístup a rýchle vybavenie. Sme nadmieru spokojní. "

Ivana T.

  

                                ,, S priebehom obchodu sme boli veľmi spokojní. Maklér bol veľmi ochotný."

 Filip P.

Mgr. Alexandra Lehutová

Licencovaná realitná maklérka
tel.: 0903 474 503
mail.: lehutova@maxisreal.sk

 

 

Referencie:

 

,, Bola som nadmieru spokojná pri vybavovaní kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, profesionalni pracovníci a ich skvelý prístup, najmä p.Žaková a p.Lehutová, ktoré mi veľmi pomohli. Budem odporúčať určite ďalej. Ďakujem Vám ešte raz veľmi pekne."

Diana J.

 

 

,, Nadmieru spokojný. Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez starostí. Slečna maklérka všetko vybavila (aj upratovaciu službu) bola príjemná, usmiata. Určite by som ju kontaktoval aj pri ďalšom predaji prípadne kúpe inej nehnuteľnosti.  Samozrejme ju odporúčam aj ďalším klientom."

 Dávid Š.

 

 

,, Spoluprácu s pani Lehutovou hodnotím na vysokej úrovni, najmä jej vystupovanie, prístup k obchodu, ako aj ochotu vybaviť potrebné záležitosti a taktiež je časovú flexibilnosť. Vďaka jej profesionalite prebehol obchod fakticky hladko, na jej adresu nemožno uviesť žiadnu výtku. "      

Ivan S.

 

 

,, Boli sme s Mgr. Alexandrou Lehutovou nadpriemerne spokojní. Bola veľmi ochotná, spoľahlivá a nápomocná. Vrelo by som doporučila! "

Blažena P.

 

 

,,Veľká spokojnosť, príjemné vystupovanie." 

Lenka S.

 

 

" Ďakujem za Váš promptný a profesionálny prístup. Vaše služby budem ponúkať ďalej. "                  

Lukáš Š.

 

 

,, Ďakujem za Váš absolútne profesionálny a hlavne ľudský prístup, ktorým ste nám uľahčili jednak rozhodovanie, kde budeme bývať, a jednak všetky nutné záležitosti s tým spojené. Vďaka práci veľa cestujeme a toto si cením ja osobne najviac.
Myslím, že môzem smelo písať za oboch, že či sa jednalo o prehliadku bytov, o ktorých ste mali skvelý prehľad a všetky potrebné informácie, či konštruktívne jednanie o znení nájomnej zmluvy, vždy ste reagovali profesionálne a ľudsky. Viem, opakujem sa, ale táto kombinácia je podla mňa dnes v jednaní s ľuďmi všeobecne veľmi vzácna a preto na jej výskyt treba dobre upozorniť :)
Samotná prebierka bytu bola už len čerešňa na povestnej torte.
Aj vďaka Vám sa na bývanie v Trnave, pre nás dosial neznámom meste, tešíme.

Dakujeme za všetko, za Váš prístup a služby, kt. budeme radi odporúčať ďalej."

Miriam H. & Jozef M.  

 

 

 

,, S prístupom maklérky Alexandry Lehutovej sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme za prístup, ochotu a rýchlosť pri jednaní. Určite Vás odporučíme známym i rodine. Ďakujeme! "

Matej K.

 

 

                       ,,Veľmi príjemný prístup, vždy o všetkom informovaná, ochotná poradiť, profesionálnosť.                                                                                       Určite odporučím služby maklérky svojim známym. "

                                                                                                                                                                         Dávid M.

Ing. Lenka Lopašovská

Licencovaná realitná maklérka
tel. č.: 0907 635 799
mail: lopasovska@maxisreal.sk

 

Referencie: 

" S prácou pani Lopašovskej sme boli nadmieru spokojní. Robili sme dvojitý obchod a preto sme sa toho veľmi báli ale profesionálny postup zo strany pani Lopašovskej a pani Čahojovej náš strach premenili na splnenie krásneho sna. Ocenili sme najmä to, že sme nemuseli nič vybavovať všetko vybavili za nás my sme iba prišli a podpísali. Spoluprácu určite odporúčame. Ďakujeme za všetko a prajeme veľa veľa úspechov...."

Katarína a Martin 

 

 

 

 " Obrovská spokojnosť so službami realitnej kancelárie Maxis Real a špeciálne pani Lopašovskej. Môžem každému len odporučiť! Nadštandardný a profesionálny prístup ku klientom, flexibilita, ochota a odbornosť - to všetko prispelo k bezproblémovej spolupráci pri kúpe bytu. Mojou jedinou starosťou bolo dostaviť sa v určenom čase na dohodnuté miesto a poskytnúť niekoľko základných informácií a podpisov. O všetko ostatné bolo postarané zo strany pani Lopašovskej - či už išlo o zisťovanie informácií o nehnuteľnosti, vybavenie znalca, zmlúv, poskytnutie tlačív alebo obehanie úradov. Takisto veľmi dobrá skúsenosť s odporučenou hypotekárnou špecialistkou. Naozaj skvelá spolupráca, za ktorú Vám

patrí veľké ĎAKUJEM!"

Lýdia N.

 

 

"Ďakujem p. Lopašovskej za perfektnú spoluprácu, za prijemný a zároveň profesionálny prístup, jej expresnú a operatívnu prácu pri celom procese sprostredkovania prenájmu. Keď hovorím o rýchlosti, tak hovorím o dvoch dňoch - predstavenie nehnuteľnosti, zverejnenie inzerátu prvý deň, .... a odovzdanie nehnuteľnosti v nasledujúci deň.....hovorim WOW a želám jej veľa úspechov!"

Vrele odporúčam jej služby.
Peter S."

 

,, Boli sme nadmieru spokojní, všetko bolo super a rýchlo. Ďakujeme! "

Viera Š.

 

,, Nadmierna spokojnosť, maklérka bola veľmi milá, maximálne profesionálna a nápomocná, všetky kroky vysvetlila, vrelo odporúčam."

Katarína Z.

 

 

,, Slečna Lenka Lopašovská a pani Jana Žáková majú profesionálny a ľudský prístup k riešeniu potrieb klienta. Jednajú seriózne a rýchle. Bol som veľmi spokojný."

                                                                                                                                                        Dušan C.

 

,,Veľmi spokojní s Vašou realitnou kanceláriou aj s finančnou poradkyňou pani Čahojovou."

                                                                                                                                                Peter M. a Marcela W.

 

 ,, S prístupom a rýchlosťou jednania sme boli veľmi spokojní."

                                                                                                                                                         Alena a Rudolf G.

 

,, Boli sme veľmi spokojní s priebehom obchodu a prístupom realitnej kancelárie MAXIS REAL. Konkrétne so slečnou Lopašovskou, ktorá nám veľmi rýchlo a profesionálnym prístupom pomohla aj s dodatočným vybavením úveru na bývanie. Komunikácia bola príjená a stopercentná a všetko potrebné vybavili za nás expresne. Priebeh bol veľmi dynamický, a preto sme radi, že sme sa rozhodli práve pre túto realitnú kanceláriu, ktorú vrelo odporúčame. "

                                                                                                                                                                        Karol T.

 

 

,,S realitnou kanceláriou som bol veľmi spokojný, obzvlášť s pani Lopašovskou, ktorá ma sprevádzala počas celej kúpy nehnuteľnosti a stále som bol informovaný o dianí. Keď som niečo potreboval, hneď bola nápomocná. Taktiež spolupráca s právnikom a finančnou poradkyňou bola efektívna a rýchla. Teda každému kto hľadá realitnú kanceláriu, vrelo odporúčam."

Filip Š.

 

 

,,Realitná kancelária nám predala nehnuteľnosť. S predajom sme boli spokojní na 100 %. Všetky formality ohľadne predaja od obhliadky nehnuteľnosti až po zápis do katastra nehnuteľností vykonala realitná kancelária. Obe maklérky boli ústretové, flexibilné a mali konkrétne jednanie, začo im patrí obrovská vďaka z našej strany. RK MAXIS REAL doporučujeme aj iným, ktorí chcú predať nehnuteľnosť."

                                                                                                                                                             Mária a Jozef P.

 

,, Chcem poďakovať pani Jane Žákovej a Lenke Lopašovskej za ochotu pri sprostredkovaní predaja bytu. Za ústretovať pri obhliadkach s klientmi, profesionálny prístup pri jednaní. Doporučujem klientom, obrátiť sa na pracovníčky realitnej kancelárie MAXIS REAL či už pri sprostredkovaní predaja, alebo pri kúpe nehnuteľnosti. "

Srdečná vďaka.

                                                                                                                                                                       Margita K. 

 

,, Maximálne kompetentný, mimoriadne rýchly, dôveryhodný priebeh obchodu, žiadny stres, skrátkavšetko vybavené v priebehu 2 týždňov."

 Peter V.

 

,, Napriek tomu, že sme do obchodného vzťahu so slečnou Lopašovskouvstúpili "iba" ako záujemcovia o kúpu bytu, ktorý mala            v ponuke, sme si od prvého momentu užívali nie len veľmi príjemný osobný prístup, ale predovšetkým vysoko odborný                   a profesionálny obchodný prístup. V tandeme v spolupráci s hypotekárnou špecialistkou nás bezpečne previedla všetkými úskaliami kúpno-predajného vzťahu až bezpečne do nášho nového domova, za čo má našu veľkú vďaku.

S čistým svedomím ju môžem odporúčať kamarátom, aj rodine."

Marian B. 

 

,,Korektné jednanie, ústretovosť, flexibilita. Ing. Lopašovská je správny človek na správnom mieste.

Ďakujem za spoluprácu."

Štefan S.  

 

,, Bola som nadmieru spokojná s prácou realitnej maklérky, Ing. Lenky Lopašovskej, ktorá zabezpečovala kúpu nášho bytu.                         Pomohla mi promptne vybaviť všetky náležitost spojené s kúpou bytu, vrátane pomoci s hypotékou.                                  Ak premýšľate o kúpe/predaji nehnuteľnosti, odporúčam sa obrátiť na slečnu Lenku, je veľmi šikovná."

Barbora P.  

 

,, Pani Lopašovskú a pani Žákovú môžeme vrelo odporučiť. V expresnom čase nám predali byt, spolupráca bola bezproblémová, nemáme čo vytknúť. Sme spokojní, nemuseli sme nič rešiť, všetko vybavili a prebehlo to hladko, bez problémov. Veľká VĎAKA, všetkým našim známym budeme určite s radosťou odporúčať."

Janka a Štefan F.


    ,,Efektívna komunikácia, rýchlosť a spoľahlivosť pri vybavovaní. Veľmi dobre pripravená zmluva. Doporučujem."

                                                                                                                                                                          Rasto H.

 

,,Úžasný prístup, ľudský a profesionálny zároveň. Pre slečnu Lenku je dôležitá spokojnosť klienta a človek nepochybuje o tom, že jej práca je pre ňu koníčkom.
Veľmi si vážim komplexný servis realitnej kancelárie, do ktoreho spadá dlhodobá kvalitná starostlivosť o klienta.
Vrelo odporúčam každému."

Lenka Š.   

 

,,Veľmi profesionálne a ústretové jednanie, veľmi , veľmi spokojná. Ak budem v budúcnosti riešiť akúkoľvek nehnuteľnosť využijem služby MAXIS REAL a doporučim aj svojim známym. Ďakujem."

Denisa R.   

 

,, Veľmi spokojní."

rodina A.   

 

,,Ing. Lenka Lopašovská byla mou realitní maklerkou po dobu jednoho roku, možná ještě déle. Měl jsem pět dalších makleru, kteří se snažili prodat mou nemovitist ze začátku ale po nějaké době stratili elán a jen velmi málo potencionálních kupcu prošlo mojim domem jejich zásluhou.

Lenka to však nevzdávala, stále přiváděla další a další kupce a nakonec mi poradila jak ten dum připravit a vylepšit, aby se prodal. Její vystupování bylo velmi profesionální a přátelské. I potom co se našel kupec pomáhala nad rámec svojich povinností,
aby se všechny dokumenty ohledně prodeje domu/ nákupu domu vyřidily co nejdříve a to se i stalo.

Je to velmi milá, přátelská dáma, profesionál ve svém oboru, které se dá věřit se všema transakcema, dáma, která nesklame. 
To, že je velmi krásná je jen třešnička na dortu.

Doporučuji Ing. Lenku Lopašovskou každému, kdo chce prodat svuj dum."

Ladislav S.   

 

,, S priebehom nákupu nehnuteľnosti som bol veľmi spokojný. Všetko bolo vybavené rýchlo a s minimom mojej účasti. Taktiež oceňujem profesionálny prístup a veľkú mieru flexibility."

Ján K.   

 

"Presné a jednoznačné informácie, priamočiaro podané počas celej
doby spolupráce. Vôľa okamžite hľadať a realizovať prípadné
alternatívne riešenia. Maklér a jeho dobré vzťahy s ľudmi v
inštitúciách, dodávali obchodu príjemného ducha. Preto som veľmi
spokojný s priebehom obchodu."

Ing. Gabriel B.   

 

,, Veľmi spokojná, spoľahlivý prístup, rýchlosť vo vybavovaní obchodu, milá realitka :) "

Renata E.   

 

,,V spojitosti s realizáciou ponuky predaja našej nehnuteľnosti - bytu na Kubinu 23 v Trnave sme mali to šťastie stretnúť sa s Ing. Lopašovskou z MAXIS REAL s ktorou sme realizovali predaj nášho bytu. Vzhľadom na skúsenosti s realitami považujeme ju za serióznu a vysoko profesionálnu s ľudským prístupom s poznaním každého jednotlivého prípadu.
K jej jednaniu a prístupu k nám ako predávajúcim nemáme žiadne výhrady. A preto sme sa rozhodli predaj nášho bytu podľa doporučení Ing. Lopašovskej realizovať, čo už dnes je skutočnosťou.
Pri riešení ďaľších realitných prípadov Ing. Lopašovskej jej želáme čo najviac úspechov."

Ján P.   

 

,,S predajom som bola veľmi spokojná. Prebehol bez komplikácií a veľmi rýchlo. Určite odporučím známym ak by mali záujem o predaj."

Lucia H.     

 

,, Veľmi milá slečna. Jednanie seriózne, rýchle. Prekvapená som, že ma neustále informovala, odporúčam určite všetkým, ktorých mám rada. Veľmi rada sa obrátim s ďalšími požiadavkami na slečnu Lenku. A teším sa vždy na ďalšie stretnutie. "

Emília M.     

  

,, S priebehom prenájmu som spokojný, maklérka riešila veci promptne a maximálnou profesionalitou."

Lukáš Š.     

MVDr. Jana Žáková

Licencovaná realitná maklérka
tel. č.: 0903 229 119
mail: jana.zakova@maxisreal.sk

 

Referencie:

 

 

,, Bola som nadmieru spokojná pri vybavovaní kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, profesionalni pracovníci a ich skvelý prístup, najmä p.Žaková a p.Lehutová, ktoré mi veľmi pomohli. Budem odporúčať určite ďalej. Ďakujem Vám ešte raz veľmi pekne."
Diana J.

 

,, Sme veľmi spokojní s priebehom obchodu, s ochotou a pružnosťou makléra. Veľmi oceňujeme detailnosť pri práci makléra a snahu dotiahnúť všetky záležitosti pri sprostredkovaní predaja do konca. Výborná komunikácia! "

J.

 

 

,, Ďakujeme za profesionálny prístup a ochotu pri vybavovaní predaja rodinnej nehnuteľnosti. Z našej strany žiadne vybavovanie písomností po katastri, úradoch a pod., stačili podpisy u oprávneného notára a v banke, kde boli dokonca dohodnu-té termíny, takže žiadne čakanie. Patrí Vám ĎAKUJEM za ľudský prístup a profesionálnu pomoc. "

Ivan S.

 

 

,, S absolútnou profesionalitou, príjemným vystupovaním a ochotou pani Žákovej sme boli nadmieru spokojní. Jej služby sme využili viac ráz, môžeme iba vrelo odporúčať."

                                 Zdenka B.

 

 

,, S priebehom predaja nehnuteľnosti som bol veľmi spokoný. Oceňujem profesionálne a rýchle konanie pani Žákovej, vďaka čomu sa byt predal v krátkej dobe a bez akýchkoľvek komplikácií. Pani Žákovú a MAXIS REAL určite každému odporúčam.  "

Martin J.

 

 ,, Pani Jana Žáková a slečna Lenka Lopašovská majú profesionálny a ľudský prístup k riešeniu potrieb klienta. Jednajú seriózne a rýchle. Bol som veľmi spokojný."
                                                                                                                                                              Dušan C.

 

,, ĎAKUJEME PANI JANKE ŽÁKOVEJ ZA PROMPTNÉ VYBAVENIE PREDAJA BYTU. SME
VĎAČNÉ HLAVNE ZA JEJ PROFESIONÁLNY A KOREKTNÝ PRÍSTUP.
AK BY SME V BUDÚCNOSTI POTREBOVALI SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE,
URČITE BY SME SA ZASA OBRÁTILI NA REALITÚ KANCELÁRIU MAXIS REAL
TRNAVA. "

                                                                                                                                             SESTRY DANA G. A ZITA M.

 

 

,, S pani Žákovou a priebehom obchodu som bola nesmierne spokojná. "

Monika C.

 

 

,,Veľmi spokojní s Vašou realitnou kanceláriou aj s finančnou poradkyňou pani Čahojovou."

                                                                                                                                                      Peter M. a Marcela W.

 

,, S prístupom a rýchlosťou jednania sme boli veľmi spokojní."
                                                                                                                                                             Alena a Rudolf G.

 

,, Bola som nadmieru spokojná od prvého stretnutia. Celý priebeh spolupráce prebiehal na vysokej úrovni, pani Žáková je veľký profesionál, vždy vedela poradiť, je veľmi flexibilná, nápomocná nielen čo sa týkalo nášho obchodu, ale aj všeobecne. Pokiaľ by som v budúcnosti riešila reality, určite sa opäť obrátim na pani Žákovú."

Katarína H.

 

 

,,Veľká spokojnosť, bezproblémový, dôveryhodný obchod. Maximálna profesionalita, ústretovosť a ochota, všetko do detailov vysvetlené. Pani Žákovú jednoznačne odporúčam a taktiež aj vysokú úroveň RK MAXIS REAL. "

                                                                                                                                                               Miroslava K.

 

,, Realitná kancelária nám predala nehnuteľnosť. S predajom sme boli spokojní na 100 %. Všetky formality ohľadne predaja od obhliadky nehnuteľnosti až po zápis do katastra nehnuteľností vykonala realitná kancelária. Obe maklérky boli ústretové, flexibilné a mali konkrétne jednanie, začo im patrí obrovská vďaka z našej strany. RK MAXIS REAL doporučujeme aj iným, ktorí chcú predať nehnuteľnosť."

                                                                                                                                                              Mária a Jozef P.

 

,, Chcem poďakovať pani Jane Žákovej a Lenke Lopašovskej za ochotu pri sprostredkovaní predaja bytu. Za ústretovať pri obhliadkach s klientmi, profesionálny prístup pri jednaní. Doporučujem klientom, obrátiť sa na pracovníčky realitnej kancelárie MAXIS REAL či už pri sprostredkovaní predaja, alebo pri kúpe nehnuteľnosti. "

                                                                            Srdečná vďaka.

                                                                                                                                                                     Margita K.

 

,,Maximálne kompetentný, mimoriadne rýchly, dôveryhodný priebeh obchodu, žiadny stres, skrátka všetko vybavené v priebehu 2 týždňov."

Peter V. 

 

,, Pani Žákovú a pani Lopašovskú môžeme vrelo odporučiť. V expresnom čase nám predali byt, spolupráca bola bezproblémová, nemáme čo vytknúť. Sme spokojní, nemuseli sme nič rešiť, všetko vybavili a prebehlo to hladko, bez problémov. Veľká VĎAKA, všetkým našim známym budeme určite s radosťou odporúčať."


Janka a Štefan F.

 

,, Strašne spokojná! "

Adriana Ž. 

 

,,Veľmi profesionálne a ústretové jednanie, veľmi , veľmi spokojná. Ak budem v budúcnosti riešiť akúkoľvek nehnuteľnosť využijem služby MAXIS REAL a doporučim aj svojim známym. Ďakujem."

Denisa R.   

 

,, Veľmi spokojná a ďakujem za pomoc pri predaji." 

Anna Z.   

 

,, Obchod zo strany realitnej kancelárie prebehol bez problémov. Jednanie MVDr. Žákovej bolo profesionálne a na vysokej úrovni. Bol to už môj druhý obchod s touto maklérikou a s oboma som bol nanajvýš spokojný. "

Milan P.   

 

,, S pani Žákovou som bola od samého začiatku veľmi spokojná! Do ničoho na mňa netlačila všetko mi s kludom a ochotne vysvetlila. Kedykoľvek som jej zavolala ráno či večer vždy bola milá a ochotná mi všetko vysvetliť tak aby som tomu porozumela. Taktiež jej kolegyňa Lenka tiež veľmi milá. Na rozdiel od iných realít s ktorými som nemala veľmi dobré skúsenosti chcem ja aj môj manžel veľmi pekne poďakovať pani Žákovej a jej kolegyni Lenke. Odporúčam každému!!! "

Katarína G.   

 

,, Bola som veľmi spokojná s prácou maklérky. Jej prístup je veľmi profesionálny a táto práca je akoby jej hobby. Nadmieru spokojná. "

Andrea Ch.

 

,, Boli sme veľmi spokojní. Operatívne riešenie vzniknutých situácií k spokojnosti, komunikácia promptná. "

Martina S.

 

,, Pani Jana Žáková má profesionálny a výnimočne osobný prístup k riešeniu klientských potrieb. Charakterizujú ju trpezlivosť, zdvorilosť, dôslednosť a vynikajúci prehľad o miestnom trhu nehnuteľností. "

Ján G.

 

,, So službami RK MAXIS REAL som veľmi spokojná pre veľmi flexibilný, ústretový, ľudský a profesionálny prístup, oceňujem veľmi ochotu RK vyjsť klientovi v ústrety a pomôcť aktívne riešiť prekážky za klienta samostatne zo strany RK a uľahčiť tým klientovi priebeh obchodu. "

Jana Z.

 

,, S priebehom zabezpečenia prenájmu sme boli maximálne spokojní. Najviac oceňujeme rýchlosť vyhľadania nového nájomcu a jednoznačne profesionálny a ústretový prístup p. Žákovej.
Veľká vďaka."

Peter T.   

 

,, Firma Maxis Real mi predala nehnuteľnosť, v ktorej aktuálne bývam a vypracovala mi odborný posudok pre stanovenie ceny nehnuteľnosti v dedičskom konaní. V obidvoch prípadoch môžem povedať, že som bola maximálne spokojná s poskytnutými službami a oceňujem predovšetkým prístup pani realitnej maklérky Žákovej za jej ústretovosť a ochotu, aj nad rámec zazmluvnených služieb. Keďže v tomto období som zároveň predávala aj moju nehnuteľnosť prostredníctvom inej realitnej kancelárie, mala som možnosť porovnať úroveň poskytnutých služieb. Preto by som na základe mojej osobnej skúsenosti firmu Maxis Real odporučila ako dobrú voľbu."

Alica K.   

 

,, Výborná komunikácia, rýchle jednanie, príjemné vystupovanie, ochota, profesionalita."

Mária V.   

 

,, Bol som veľmi spokojný. Promptný ústretový, rýchla reakcia. Totálna spokojnosť."

spoločnosť SOWULO   

  

,,Spokojný, profesionálny prístup. Mozem odporúčiť."

Ján G.   

 

,,P. Žáková je veľmi milá a spoľahlivá. Veľmi dobrá spolupráca. Bola som nadmieru spokojná. Určite by som ju odporučila aj známym."

Petra R.   

 

,, - príjemná komunikácia
- rýchly priebeh
- veľmi spokojná "

Janka F.   

 

,, It is our immense pleasure to recommend Dr Jana Zakova as a real estate agent. We have been working with her for the past 3 years, she helps us to find tenants for the apartment we own.

Dr Zakova is very professional, taking care of both sides, the tenants and us the owners. She is an invaluable help, considering we live overseas and the only contact we have is her. We find her to be highly attentive, almost as if we were her only customers, although we are pretty certain that is not the case. We live in a different time zone so our lunch time is for her late evening or night for her. She is our point of contact for everything regarding the apartment, she goes way beyond the task of finding tenants. She is a true problem solver, always there to help, looking for solutions. She possesses a deep knowledge of the market and we find her advice to be very valuable and spot on.

Dr Zakova is an exceptional person. We have never worked with someone more dedicated and knowledgeable. She is hands down the best in the business and we are more than happy to recommend her!"

manželia K.    

Lucie Žáková

Licencovaná realitná maklérka
tel. č.: 0910 977 970
mail: zakova@maxisreal.sk

 

Referencie:

,, Boli sme veľmi spokojní, výborná komunikácia. Určite odporučím ďalej."

Mandy A.   

 

,, Bola som moc spokojná s jednaním aj s pomocou."

Jiřina Š.     

 

,, S priebehom obchodu sme boli veľmi spokojní. Slečna Žáková bola príjemná ochotná. Prakticky všetko vybavila za nás. Ak sa s niekym stretneme o kom budeme vedieť, že bude potrebovať niečo predať alebo kúpiť ohľadom nehnuteľnosti určite ju doporučíme."

manželia H.     

  

,, Boli sme veľmi spokojní. Nehnuteľnosť predaná za týždeň. Veľmi príjemné jednanie. "

Marta O.      

Táto stránka používa cookies. Viac info