Referencie

Bc. Radovan Lehuta

Licencovaný realitný maklér
tel.: 0903 469 745
mail.: lehuta@maxisreal.sk

Referencie: 

 

S prácou p. Lehutu som bola nadmieru spokojná. Veľmi rýchlo našiel kupcu na môj byt. Bezproblémová komunikácia, milý, spoľahlivý, je vidno, že ho práca baví. Všetko čo bolo treba ohľadom predaja, dokumentov mi vysvetlil, pomohol, vybavil. Vždy mi bol po "ruke". Môžem len a len odporučiť. Patrí mu jedno veľké ďakujem.

H.

S prístupom MAXIS REAL, konkrétne p. Lehutu, som veľmi spokojný, profesionálne vystupovanie, rýchla a bezproblémová komunikácia. Oceňujem aktívny prístup p. Lehutu, ktorý bol vždy pripravený, vedel si dohľadať potrebné informácie a promptne reagoval aj na neočakávané udalosti. Predajom bytu sa jeho záujem nevytratil, odsledoval prepis nehnuteľnosti, pomohol s odovzdávaním bytu i prepisom energii, komplet servis ako sa na profesionála patrí.
Spoluprácu s pánom Lehutom si v budúcnosti rád zopakujem a odporúčam jeho služby každému náročnému klientovi.

Ďakujem za spoluprácu a želám veľa spokojných zákazníkov v
budúcnosti.

Jozef B.

"Svoju prácu robíte skvele! Ďakujem za vždy dokonale vysvetlené informácie, včasné kontaktovanie, zodpovedný profesionálny prístup. Prajem Vám veľa pracovných úspechov, energiu, motiváciu a spokojných klientov."

                                                                                                                                                                       Marta M.

 

Ďakujeme za prístup vybavenie a profesionálne služby, ktoré ste nám poskytol. Myslím, že prianie aby ste mali spokojných klientov, by už bolo iba "klišé" nakoľko po stretnutí s Vami naozaj zažijú ako to má vyzerať od A po Z.

Roman S.

 

"Ďakujeme za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, Váš prístup bol
veľmi profesionálny a zároveň ľudský. Všetko prebehlo hladko aj
napriek našim súkromným rodinným nezhodám. Určite budeme posúvať Váš kontakt ďalej."

Ivana Ch.

 

 Na 100% spokojná. Super.

Andrea I.

 

"So spoluprácou p.Lehutu a p.Lehutovej som maximálne spokojná. Pri komunikácii boli vždy veľmi milý. Musím oceniť ich profesionálny prístup a ústretovosť pri predaji bytu. O všetkom ma včas informovali. Predaj prebehol rýchlo a bez starostí. Patrí Vám obom odo mňa veľké Ďakujem !" 

               " Určite odporúčam."

Helena T. 

 

" Veľmi spokojná. "

Darina R.

 

"Na pána Lehutu sme dostali od známeho veľmi dobré referencie. Môžeme potvrdiť, že 100% spokojnosť bola aj na našej strane. Za pár dní od nadviazania spolupráce s touto realitnou kanceláriou sme mali byt prenajatý. Všetko prebehlo na profesionálnej úrovni. Určite odporúčame."

Zuzana T.

 

,, S priebehom obchodu som bol veľmi spokojný. " 

Matúš Š.

 

,, Veľmi radi by sme sa chceli poďakovať p. Žákovej a p. Lehutovi z RK MAXIS REAL, o ktorej sme sa dozvedeli od našej známej. Komunikácia, vystupovanie a proklientský prístup bol od začiatku na veľmi vysokej úrovni, čo prispelo k rýchlemu predaju nehnuteľnosti. Spoluprácu s Vašou RK odporúčame a prajeme veľa úspechov. Ďakujeme !" 

 Miroslava Z.

 

,, Veľmi spokojní. Pán Lehuta nám našiel presne kupcu, akého sme hľadali. Pán Lehuta bol veľmi nápomocný so všetkým vybavovaním, dobre sa s ním komunikovalo, flexibilný a pokaždej stránke profesionálny. Ešte raz ďakujeme."

Andrej B.

 

,, O vašej realitke sme sa dozvedeli od známej. Od začiatku sme komunikovali s pánom Lehutom a bol vždy veľmi milý či už do telefónu alebo pri komunikácii cez email alebo osobne. Boli sme veľmi spokojní a čistým svedomím môžeme vašu realitku len odporučiť. Máte mladý a dynamicky team s profesionálnym prístupom. Ďakujeme a tešíme sa do budúcna na spoluprácu. Prajeme nech sa Vám darí, nech ste zdraví a aby ste plnili ľuďom sny o dobrom bývaní."

Pavol K.

 

,,S touto realitnou kanceláriou, jej zamestnancami a službami som bol veľmi spokojný. Prijemný kolektív, super komunikácia a veľká ochota v čomkoľvek. Takže za mňa 10 z 10 a určite vrelo odporúčam všetkým."

Michal G.

 

,, Som veľmi spokojná aj priateľ. Perfektný prístup a rýchle vybavenie. Sme nadmieru spokojní. "

Ivana T.

 

Maximálne spokojný. Ochota a hlavne trpezlivosť zo strany realitnej kancelárie nakoľko sme mali problém s bankou. Určite odporúčam.

  Lukáš M.

 

                                ,, S priebehom obchodu sme boli veľmi spokojní. Maklér bol veľmi ochotný."

 Filip P.

Plánujete predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

MVDr. Jana Žáková

Licencovaná realitná maklérka
tel. č.: 0903 229 119
mail: jana.zakova@maxisreal.sk

 

 

 

 

Referencie: 

 

Veľké ďakujem. Ste super firma a som veľmi rád, že ste všetko vybavili tak ako to má byť. Takto si predstavujem prácu top realitnej kancelárie. Od vstupu do vašej kancelárie s plným servisom, až po odchod z kancelárie. Ešte raz ďakujem celej vašej kancelárii a budem Vás odporúčať všetkým, kto sa ma spýta, či neviem o nejakej "realitke" – už viem ! Pekný deň a veľa úspechov. 

D. B.

Maklérka bola veľmi ústretová, ochotná, vždy dodržala všetky termíny, všetky kroky ktoré podnikla podrobne vysvetlila k mojej spokojnosti. 

Ján V.

S celým priebehom som bola veľmi spokojná. Od komunikácie, ľudského prístupu až po celkový rýchly priebeh a cenné rady. Pani Žáková bola ochotná a profesionálna. Realitná kancelária na základe vlastných skúseností vrelo odporúčam každému, kto vyžaduje viac ako len "obchod" !.

Lenka T.

Maximálna spokojnosť hlavne s Vami pani Žáková. Tak rýchlo som nečakala predaj, ozaj klobúk dolu. Všetko ste krásne vybavili a samozrejme ďakujem aj za pomoc, rady po predaji bytu. Moc ďakujeme.

Martina K.

Najlepšia realitka v meste, vrelo odporúčam :)

Peter P. 

 

,, Veľmi radi by sme sa chceli poďakovať p. Žákovej a p. Lehutovi z RK MAXIS REAL, o ktorej sme sa dozvedeli od našej známej. Komunikácia, vystupovanie a proklientský prístup bol od začiatku na veľmi vysokej úrovni, čo prispelo k rýchlemu predaju nehnuteľnosti. Spoluprácu s Vašou RK odporúčame a prajeme veľa úspechov. Ďakujeme !"

Miroslava Z.

 

,, Bola som nadmieru spokojná pri vybavovaní kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, profesionalni pracovníci a ich skvelý prístup, najmä p.Žaková a p.Lehutová, ktoré mi veľmi pomohli. Budem odporúčať určite ďalej. Ďakujem Vám ešte raz veľmi pekne."
Diana J.

 

,, Sme veľmi spokojní s priebehom obchodu, s ochotou a pružnosťou makléra. Veľmi oceňujeme detailnosť pri práci makléra a snahu dotiahnúť všetky záležitosti pri sprostredkovaní predaja do konca. Výborná komunikácia! "

J.

 

Všetko super, určite odporúčame :)

Eva G.

 

,, Ďakujeme za profesionálny prístup a ochotu pri vybavovaní predaja rodinnej nehnuteľnosti. Z našej strany žiadne vybavovanie písomností po katastri, úradoch a pod., stačili podpisy u oprávneného notára a v banke, kde boli dokonca dohodnu-té termíny, takže žiadne čakanie. Patrí Vám ĎAKUJEM za ľudský prístup a profesionálnu pomoc. "

Ivan S.

 

,, S absolútnou profesionalitou, príjemným vystupovaním a ochotou pani Žákovej sme boli nadmieru spokojní. Jej služby sme využili viac ráz, môžeme iba vrelo odporúčať."

                                 Zdenka B.

 

Maximálne spokojný. Ochota a hlavne trpezlivosť zo strany realitnej kancelárie nakoľko sme mali problém s bankou. Určite odporúčam.

Lukáš M. 

 

,, S priebehom predaja nehnuteľnosti som bol veľmi spokoný. Oceňujem profesionálne a rýchle konanie pani Žákovej, vďaka čomu sa byt predal v krátkej dobe a bez akýchkoľvek komplikácií. Pani Žákovú a MAXIS REAL určite každému odporúčam.  "

Martin J.

 

 ,, Pani Jana Žáková a slečna Lenka Lopašovská majú profesionálny a ľudský prístup k riešeniu potrieb klienta. Jednajú seriózne a rýchle. Bol som veľmi spokojný."
                                                                                                                                                              Dušan C.

 

,, ĎAKUJEME PANI JANKE ŽÁKOVEJ ZA PROMPTNÉ VYBAVENIE PREDAJA BYTU. SME
VĎAČNÉ HLAVNE ZA JEJ PROFESIONÁLNY A KOREKTNÝ PRÍSTUP.
AK BY SME V BUDÚCNOSTI POTREBOVALI SLUŽBY REALITNEJ KANCELÁRIE,
URČITE BY SME SA ZASA OBRÁTILI NA REALITÚ KANCELÁRIU MAXIS REAL
TRNAVA. "

                                                                                                                                             SESTRY DANA G. A ZITA M.

 

,, S pani Žákovou a priebehom obchodu som bola nesmierne spokojná. "

Monika C.

 

,,Veľmi spokojní s Vašou realitnou kanceláriou aj s finančnou poradkyňou pani Čahojovou."

                                                                                                                                                      Peter M. a Marcela W.

 

,, S prístupom a rýchlosťou jednania sme boli veľmi spokojní."
                                                                                                                                                             Alena a Rudolf G.

 

,, Bola som nadmieru spokojná od prvého stretnutia. Celý priebeh spolupráce prebiehal na vysokej úrovni, pani Žáková je veľký profesionál, vždy vedela poradiť, je veľmi flexibilná, nápomocná nielen čo sa týkalo nášho obchodu, ale aj všeobecne. Pokiaľ by som v budúcnosti riešila reality, určite sa opäť obrátim na pani Žákovú."

Katarína H.

 

 

,,Veľká spokojnosť, bezproblémový, dôveryhodný obchod. Maximálna profesionalita, ústretovosť a ochota, všetko do detailov vysvetlené. Pani Žákovú jednoznačne odporúčam a taktiež aj vysokú úroveň RK MAXIS REAL. "

                                                                                                                                                               Miroslava K.

 

,, Realitná kancelária nám predala nehnuteľnosť. S predajom sme boli spokojní na 100 %. Všetky formality ohľadne predaja od obhliadky nehnuteľnosti až po zápis do katastra nehnuteľností vykonala realitná kancelária. Obe maklérky boli ústretové, flexibilné a mali konkrétne jednanie, začo im patrí obrovská vďaka z našej strany. RK MAXIS REAL doporučujeme aj iným, ktorí chcú predať nehnuteľnosť."

                                                                                                                                                              Mária a Jozef P.

 

,, Chcem poďakovať pani Jane Žákovej a Lenke Lopašovskej za ochotu pri sprostredkovaní predaja bytu. Za ústretovať pri obhliadkach s klientmi, profesionálny prístup pri jednaní. Doporučujem klientom, obrátiť sa na pracovníčky realitnej kancelárie MAXIS REAL či už pri sprostredkovaní predaja, alebo pri kúpe nehnuteľnosti. "

                                                                            Srdečná vďaka.

                                                                                                                                                                     Margita K.

 

,,Maximálne kompetentný, mimoriadne rýchly, dôveryhodný priebeh obchodu, žiadny stres, skrátka všetko vybavené v priebehu 2 týždňov."

Peter V. 

 

,, Pani Žákovú a pani Lopašovskú môžeme vrelo odporučiť. V expresnom čase nám predali byt, spolupráca bola bezproblémová, nemáme čo vytknúť. Sme spokojní, nemuseli sme nič rešiť, všetko vybavili a prebehlo to hladko, bez problémov. Veľká VĎAKA, všetkým našim známym budeme určite s radosťou odporúčať."


Janka a Štefan F.

 

,, Strašne spokojná! "

Adriana Ž. 

 

,,Veľmi profesionálne a ústretové jednanie, veľmi , veľmi spokojná. Ak budem v budúcnosti riešiť akúkoľvek nehnuteľnosť využijem služby MAXIS REAL a doporučim aj svojim známym. Ďakujem."

Denisa R.   

 

,, Veľmi spokojná a ďakujem za pomoc pri predaji." 

Anna Z.   

 

,, Obchod zo strany realitnej kancelárie prebehol bez problémov. Jednanie MVDr. Žákovej bolo profesionálne a na vysokej úrovni. Bol to už môj druhý obchod s touto maklérikou a s oboma som bol nanajvýš spokojný. "

Milan P.   

 

,, S pani Žákovou som bola od samého začiatku veľmi spokojná! Do ničoho na mňa netlačila všetko mi s kludom a ochotne vysvetlila. Kedykoľvek som jej zavolala ráno či večer vždy bola milá a ochotná mi všetko vysvetliť tak aby som tomu porozumela. Taktiež jej kolegyňa Lenka tiež veľmi milá. Na rozdiel od iných realít s ktorými som nemala veľmi dobré skúsenosti chcem ja aj môj manžel veľmi pekne poďakovať pani Žákovej a jej kolegyni Lenke. Odporúčam každému!!! "

Katarína G.   

 

,, Bola som veľmi spokojná s prácou maklérky. Jej prístup je veľmi profesionálny a táto práca je akoby jej hobby. Nadmieru spokojná. "

Andrea Ch.

 

,, Boli sme veľmi spokojní. Operatívne riešenie vzniknutých situácií k spokojnosti, komunikácia promptná. "

Martina S.

 

,, Pani Jana Žáková má profesionálny a výnimočne osobný prístup k riešeniu klientských potrieb. Charakterizujú ju trpezlivosť, zdvorilosť, dôslednosť a vynikajúci prehľad o miestnom trhu nehnuteľností. "

Ján G.

 

,, So službami RK MAXIS REAL som veľmi spokojná pre veľmi flexibilný, ústretový, ľudský a profesionálny prístup, oceňujem veľmi ochotu RK vyjsť klientovi v ústrety a pomôcť aktívne riešiť prekážky za klienta samostatne zo strany RK a uľahčiť tým klientovi priebeh obchodu. "

Jana Z.

 

,, S priebehom zabezpečenia prenájmu sme boli maximálne spokojní. Najviac oceňujeme rýchlosť vyhľadania nového nájomcu a jednoznačne profesionálny a ústretový prístup p. Žákovej.
Veľká vďaka."

Peter T.   

 

,, Firma Maxis Real mi predala nehnuteľnosť, v ktorej aktuálne bývam a vypracovala mi odborný posudok pre stanovenie ceny nehnuteľnosti v dedičskom konaní. V obidvoch prípadoch môžem povedať, že som bola maximálne spokojná s poskytnutými službami a oceňujem predovšetkým prístup pani realitnej maklérky Žákovej za jej ústretovosť a ochotu, aj nad rámec zazmluvnených služieb. Keďže v tomto období som zároveň predávala aj moju nehnuteľnosť prostredníctvom inej realitnej kancelárie, mala som možnosť porovnať úroveň poskytnutých služieb. Preto by som na základe mojej osobnej skúsenosti firmu Maxis Real odporučila ako dobrú voľbu."

Alica K.   

 

,, Výborná komunikácia, rýchle jednanie, príjemné vystupovanie, ochota, profesionalita."

Mária V.   

 

,, Bol som veľmi spokojný. Promptný ústretový, rýchla reakcia. Totálna spokojnosť."

spoločnosť SOWULO   

  

,,Spokojný, profesionálny prístup. Mozem odporúčiť."

Ján G.   

 

,,P. Žáková je veľmi milá a spoľahlivá. Veľmi dobrá spolupráca. Bola som nadmieru spokojná. Určite by som ju odporučila aj známym."

Petra R.   

 

,, - príjemná komunikácia
- rýchly priebeh
- veľmi spokojná "

Janka F.   

 

,, It is our immense pleasure to recommend Dr Jana Zakova as a real estate agent. We have been working with her for the past 3 years, she helps us to find tenants for the apartment we own.

Dr Zakova is very professional, taking care of both sides, the tenants and us the owners. She is an invaluable help, considering we live overseas and the only contact we have is her. We find her to be highly attentive, almost as if we were her only customers, although we are pretty certain that is not the case. We live in a different time zone so our lunch time is for her late evening or night for her. She is our point of contact for everything regarding the apartment, she goes way beyond the task of finding tenants. She is a true problem solver, always there to help, looking for solutions. She possesses a deep knowledge of the market and we find her advice to be very valuable and spot on.

Dr Zakova is an exceptional person. We have never worked with someone more dedicated and knowledgeable. She is hands down the best in the business and we are more than happy to recommend her!"

manželia K.    

Plánujete predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Mgr. Alexandra Lehutová

Licencovaná realitná maklérka
tel.: 0903 474 503
mail.: lehutova@maxisreal.sk

 

 

Referencie:

 

Služby realitnej kancelárie Maxis real som využila pri predaji bytu.
Napriek tomu, že žijem v zahraničí, celý proces od inzercie, nájdenia
kupcu, prípravy zmlúv, kontakt s bankou, notárom, katastrom, bytovým
družstvom či dodávateľom energii prebehol bez problémov a rýchlo. Všetky
potrebné úkony boli riešené promptne, transparentne a proces bol ukončený
vrámci relatívne krátkeho času. Ďakujem a odporúčam !

Martina K.

"So spoluprácou p.Lehutu a p.Lehutovej som maximálne spokojná. Pri komunikácii boli vždy veľmi milí. Musím oceniť ich profesionálny prístup a ústretovosť pri predaji bytu. O všetkom ma včas informovali. Predaj prebehol rýchlo a bez starostí. Patrí Vám obom odo mňa veľké Ďakujem!"

" Určite odporúčam."

Helena T.

 

,, So spoluprácou s p. Lehutovou som bola veľmi spokojná, oceňujem nielen profesionálny, ale aj príjemný prístup. O všetkom som bola všas informovaná. Predaj nehnuteľnosti prebehol výborne aj napriek problémom v súvislosti s Covid-19. V prípade predaja alebo kúpy nehnuteľnosti sa určite obrátim na realitnú kanceláriu MAXIS REAL. Ďakujem. " 

Katarína K.

 

 Veľmi spokojný.

Robert S.

 

,, Bola som nadmieru spokojná pri vybavovaní kúpy a prenájmu nehnuteľnosti, profesionalni pracovníci a ich skvelý prístup, najmä p.Žaková a p.Lehutová, ktoré mi veľmi pomohli. Budem odporúčať určite ďalej. Ďakujem Vám ešte raz veľmi pekne."

Diana J.

 

 

,, Som veľmi spokojná, pani maklérka prívetivá a ústretová."

Božena K.

 

 

,, Nadmieru spokojný. Predaj nehnuteľnosti prebehol rýchlo a bez starostí. Slečna maklérka všetko vybavila (aj upratovaciu službu) bola príjemná, usmiata. Určite by som ju kontaktoval aj pri ďalšom predaji prípadne kúpe inej nehnuteľnosti.  Samozrejme ju odporúčam aj ďalším klientom."

 Dávid Š.

 

 

,, Spoluprácu s pani Lehutovou hodnotím na vysokej úrovni, najmä jej vystupovanie, prístup k obchodu, ako aj ochotu vybaviť potrebné záležitosti a taktiež je časovú flexibilnosť. Vďaka jej profesionalite prebehol obchod fakticky hladko, na jej adresu nemožno uviesť žiadnu výtku. "      

Ivan S.

 

 

,, Boli sme s Mgr. Alexandrou Lehutovou nadpriemerne spokojní. Bola veľmi ochotná, spoľahlivá a nápomocná. Vrelo by som doporučila! "

Blažena P.

 

 

,,Veľká spokojnosť, príjemné vystupovanie." 

Lenka S.

 

 

" Ďakujem za Váš promptný a profesionálny prístup. Vaše služby budem ponúkať ďalej. "                  

Lukáš Š.

 

 

,, Ďakujem za Váš absolútne profesionálny a hlavne ľudský prístup, ktorým ste nám uľahčili jednak rozhodovanie, kde budeme bývať, a jednak všetky nutné záležitosti s tým spojené. Vďaka práci veľa cestujeme a toto si cením ja osobne najviac.
Myslím, že môzem smelo písať za oboch, že či sa jednalo o prehliadku bytov, o ktorých ste mali skvelý prehľad a všetky potrebné informácie, či konštruktívne jednanie o znení nájomnej zmluvy, vždy ste reagovali profesionálne a ľudsky. Viem, opakujem sa, ale táto kombinácia je podla mňa dnes v jednaní s ľuďmi všeobecne veľmi vzácna a preto na jej výskyt treba dobre upozorniť :)
Samotná prebierka bytu bola už len čerešňa na povestnej torte.
Aj vďaka Vám sa na bývanie v Trnave, pre nás dosial neznámom meste, tešíme.

Dakujeme za všetko, za Váš prístup a služby, kt. budeme radi odporúčať ďalej."

Miriam H. & Jozef M.  

 

 

 

,, S prístupom maklérky Alexandry Lehutovej sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme za prístup, ochotu a rýchlosť pri jednaní. Určite Vás odporučíme známym i rodine. Ďakujeme! "

Matej K.

 

 

                       ,,Veľmi príjemný prístup, vždy o všetkom informovaná, ochotná poradiť, profesionálnosť.                                                                                       Určite odporučím služby maklérky svojim známym. "

                                                                                                                                                                         Dávid M.

Plánujete predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Lucie Žáková

Licencovaná realitná maklérka
tel. č.: 0910 977 970
mail: zakova@maxisreal.sk

 

Referencie:

,, Boli sme veľmi spokojní, výborná komunikácia. Určite odporučím ďalej."

Mandy A.   

 

,, Bola som moc spokojná s jednaním aj s pomocou."

Jiřina Š.     

 

,, S priebehom obchodu sme boli veľmi spokojní. Slečna Žáková bola príjemná ochotná. Prakticky všetko vybavila za nás. Ak sa s niekym stretneme o kom budeme vedieť, že bude potrebovať niečo predať alebo kúpiť ohľadom nehnuteľnosti určite ju doporučíme."

manželia H.     

  

,, Boli sme veľmi spokojní. Nehnuteľnosť predaná za týždeň. Veľmi príjemné jednanie. "

Marta O.      

Plánujete predať
alebo prenajať
Vašu nehnuteľnosť?

CHCEM PREDAŤ

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti